• |
ide | kryesore

Gjendet një 65-vjeçar i pajetë në Elbasan

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 65-vjeçar është gjetur pa shenja jete në qytetin e Elbasanit. Burri u gjet i shtrirë në tokë, në tualetet publike të qytetit. Në trupin e të ndjerit nuk ka shenja dhune dhe paraprakisht dyshohet se shtetasi ka ndëruar jetë nga shkaqe natyrale.


Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu