• |
ide | kryesore

Meghan përballet me kritika për veshjen

-Instant, Paparazzi, Slider

Meghan Markle u shfaq në New York City së bashku me Princin Harry duke vizituar një shkollë që shërben si strehimore për nxënësit pa shtëpi.


Mirëpo, vëmendje të madhe, si shpeshherë, mori veshja e dukeshës. Kësaj radhe jo për faktin se goditi si gjithmonë në shenjë me stilin, por sepse veshja arrinte një shifër të majme. Për këtë arsye, u pa e papërshtatshme për një vizitë të tillë, ku në qendër ishin nxënësit e pastrehë.


Markle kishte veshur një palë pantallona vishnje dhe një pallto në të njëjtën ngjyrë. Palltoja prej kashmiri është e markës Loro Piana dhe kushton plot 5,840 dollarë. Pantallonat janë gjithashtu nga e njëjta markë dhe kushtojnë 1,685 dollarë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu