• |
ide | kryesore

Përfundon lidhja mes Tom Cruise dhe Hayley Atwell

-Instant, Paparazzi, Slider

Pas një viti lidhje, Tom Cruise dhe partnerja e tij, Hayley Atwell i kanë dhënë fund romancës së tyre.
E gjitha nisi gjatë xhirimeve të filmit “Mission Impossible” dhe ata u panë shpeshherë bashkë edhe pse nuk e konfirmuan asnjëherë publikisht se ishin bashkë.


Muajt e fundit gjërat mes tyre ishin bërë më serioze, por mediat e huaja kanë raportuar se ata kanë vendosur të jenë thjesht miq.
Ylli 59-vjeçar i Hollywood-it dhe aktorja 39-vjeçare, besohet se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre gjatë xhirimeve të pjesës së fundit të filmit “Mission Impossible”.


“Ka qenë një periudhë shumë intensive e xhirimeve së bashku. Ata shkuan mirë por por kanë vendosur të jenë thjesht miq.”, tha një burim.
Sjellim në vëmendje se marrëdhënia me Hayley-n ka qenë më e gjata për Tom që nga ndarja nga ish-gruaja, Katie Holmes në 2012.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu