• |
ide | kryesore

Përfundoi në spital pasi u vetëplagos, i riu gënjen policët: Më qëlluan disa persona

-Instant, Lajme, Të fundit

“Më datë 25.09.2021, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Kavajë për veprat penale “Shkaktimit të vetëvrasjes” dhe “Deklarimit të rremë”, në ngarkim të shtetasit Y. J., 19 vjeç, pasi ditën e djeshme, ky shtetas ka deklaruar fillimisht se është goditur nga persona të paidentifikuar, ku nga veprimet hetimore ka rezultuar se ky shtetas në gjendje depresive, është vetëplagosur dhe pas ndihmës mjekësore të marrë doli nga spitali, jashtë rrezikut për jetën”, njofton policia.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu