• |
ide | kryesore

FOTO/ Zaniolo, i bën gjeste të turpshme lacialëve: Anna Falchi e “gozhdon”

-Instant, Sport

Nicolò Zaniolo futet në telashe nga… Anna Falchi. Nuk flitet për gossip, këtë herë. Mesfushori i Romës gjatë daljes nga fusha, pasi humbi derbin, duke iu përgjigjur tifozëve lacialë preku organet gjenitale e i tregoi gishtin e mesit. Në tribunë ishte edhe aktorja,tifoze e njohur e bardhekaltërve, që fotografoi skenën dhe e dedoncoi në historitë e saj në Instagram: “Po filmoja fushën në fund të derbit… Përgjigjia e Zaniollos për lacialët!”.


Tani për mesfushorin verdhekuq mund të ketë rrezik skualifikimi. Mancini, pas gishtit të mesëm të treguar në fund të derbit, kur ishte trajner i Interit në 2016, ndaj tifozëve të Milan, mori dënim një javë pezullim, por kishte edhe rrethana rënduese të një shprehje fyese ndaj gjyqtarit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu