• |
ide | kryesore

Tom Hiddleston konfirmon publikisht romancën me aktoren e njohur

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori Tom Hiddleston është shfaqur për herë të parë në publik me të dashurën e tij ,Zawe Ashton.


Dyshja mori pjesë në eventin  “Tony Awards” dhe pozuan në tapetin e kuq së bashku me aktorin Charlie Cox.Tom, ishte i  nominuar për performancën më të mirë si aktor kryesor për rolin e tij në filmin “Betrayal”por në fund ai humbi ndaj aktorit Andrew Burnap.Në datën 13 Shtator, çifti u fotografua duke u puthur në plazh, ndërsa po shijonin pushimet e tyre në Ibiza. Sipas burimeve,  ata u lidhën në vitin 2019 ndërsa luanin në shfaqjen “West End”.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu