• |
ide | kryesore

Daniel Craig zbulon arsyen pse nuk donte të luante James Bond-in

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi, aktori  Daniel Craig ka habitur fansat me deklaratën e tij.


Gjatë një interviste për ‘The Sun’ aktori së bashku me producentët Barbara Broccoli dhe Michael G Wilson zbuloi se fillimisht e kishte refuzuar rolin si James Bond.”Kam luajtur në filma me skena aksioni. Ama ky film ishte vërtetë i vështirë.Nuk doja të merrja pjesë, sepse nuk e dija se si mund të realizoja atë rol dhe të përballoja famën që vinte pas saj. Lexova skenarin dhe më pas thashë:’Faleminderit ,por jo’, u shpreh aktori. Mirëpo , producentët  arritën ta bindnin Craig pasi mendonin se vetëm ai mund ta realizonte më mirë rolin si agjenti 007.Me këtë rol, Daniel ka bërë debutimin në vitin 2006 dhe së fundmi do të shfaqet në “No Time To Die”, që pritet të dalë në muajin tetorl.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu