• |
ide | kryesore

E rëndë/ Vritet një oficer policie në Lezhë, u qëllua në parcelat me kanabis

Arkiva, Lajme, Të fundit

Nje oficer policie eshte vrarë ne Lezhe. Burime te Lapsi.al thone ndaj oficerit, Saimir Hoxha, eshte qelluar me arme. Ai kishte pikasur nje parcele te kultivuar me kanabis. Mendohet se ndaj tij kane qelluar personat qe ruanin parcelen. . Drejt Lezhes nderkohe eshte nisur edhe drejtori i pergjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu. Trupi i pajete i oficerit te policise u gjet ne nje kanal.3 Comments

  1. O Edi Rama o maskara po pse con policet per tu vrare o kodosh burre?

    Leket e gjobes ja merr ti trafikanteve, dhe u con policet per presion qe te tunden mire.

    Mos pafsh hajer as ne kete bote as ne tjetren!

    Ti je ekzekutori i vertete, jo gishti qe shkrehu armen!

  2. Nuk keni pare gje akoma. Keq sot dhe me keq neser me vrasje nga trafikantet, varferi dhe rritje çmimesh, me qellimin e vetem, te ikin Shqiptaret e ndershem dhe te mbeten qelbesirat qe aq shume i motivon dhe prej tyre mbijeton Edvini.

  3. Sigurisht, kjo eshte ajo qe pritet. Ketij shteti i kane rene breket perpara te forteve, trafikanteve e te korruptuarve qe diten qe vendosi te behet pale me ta e jo me qytetaret. Keshtu qe afermendsh kur keta te forte te forcohen, do vije dita qe te sfidojne shtetin per ta dominuar e komanduar ate. I harruat policet qe ngarkonin skafet e habilajve. Si ata do behet gjithe shteti sa te kemi kryeminister drogaxhi qe di te beje vetem propagande e asnje pune te hajrit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu