• |
ide | kryesore

Jesy Nelson: Nuk doja të isha pjesë e grupit ‘Little Mix’

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Jesy Nelson ka folur sërish për largimin e saj nga grupi muzikor ‘Little Mix’.


Gjtaë një interviste, këngëtarja ka treguar më në detaje arsyet që e cuan të hiqte dorë nga grupi. Ajo u shpreh se ndihej shpesh në gjendje të mjerueshme dhe e bllokuar.”Kur ishte fjala për gjërat e vogla, si nëse duhej të bënim një video dhe të gjithë duhej të vishnim bikini dhe unë nuk doja të vishesha me bikini sepse ndihesha keq, nuk mund ta bëja.”,rrëfeu Nelson. Jessy vendosi të largohej përfundimisht nga ‘Little Mix’ në dhjetor të vitit 2020 për shkak të problemeve me shëndetin mendor.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.