• |
ide | kryesore

Rita Ora, së shpejti me një koncert në kullën Eiffel

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja, Rita Ora, ka lajmëruar fansat e saj se do të realizojë një koncert  në kullën Eiffel,Paris  në datën 30 të këtij muaji.


Përmes rrjetit social, Instagram, Rita ka publikuar spotin e koncertit dhe ka zbuluar se do të interpretojë live këngët e saj  në një koncert virtual. Gjithashtu, këngëtarja ka postuar edhe disa foto të realizuara për eventin dhe ka ftuar të gjithë ndjekësit të rezervojnë biletat të cilat shiten online.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu