• |
ide | kryesore

Jennifer Aniston : Jam gati për një dashuri të re

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja e njohur, Jennifer Aniston ka folur së fundmi për jetën e saj personale.


E ftuar në emisionin “Lunch with Bruce”,Jennifer zbuloi  se ende është beqare, por tregoi se është e hapur për një dashuri të re.Unë mendoj se është koha. Unë jam gati të ndaj veten me një person tjetër, dhe nuk e doja këtë për një kohë të gjatë. Unë kam qenë e dashuruar që kur isha 20 vjeç dhe ishte mirë të kem kohë për veten time për të ndryshuar,”rrëfeu  aktorja. Aniston u martua me aktorin Brad Pitt në vitin 2000 dhe u ndanë pas vitesh së bashku. Më pas ajo u martua në vitin 2015 me aktorin Justin  Theroux, por dyshja vendosën të ndaheshin pas 2 vitesh martesë dhe ruajnë një miqësi së bashku.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu