• |
ide | kryesore

Maluma reagon ndaj aludimeve për një romancë dashurie me Kim Kardashian

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari Maluma ka reaguar së fundmi ndaj aludimeve për një romancë me Kim Kardashian.


Gjatë një interviste , këngëtari deklaroi se ata janë vetëm miq të mirë.  “Nuk e di! Ne kemi kaluar kohë bashkë në show-n e markës ‘Dior’. Atje e kam takuar atë për herë të parë. Në këtë ngjarje jemi shoqëruar edhe me motrën e saj, Kourtney Kardashian. Por, njerëzit thjeshtë filluan të flasin për këtë gjë. Nuk e di pse filluan të spekulojnë se jemi në lidhje, dhe ta pyesin atë për këtë çështje. Ndoshta kjo po ndodhë ngase Kimi është duke u shkurorëzuar, dhe mediave ju pëlqen të spekulojnë për gjëra të këtilla. Por, jo. Ne jemi vetëm miq të mirë. Nuk flasim shpesh, por kemi shoqëri mes veti dhe gjithmonë ia dëshirojmë më të mirën njëri-tjetrit”, u shpreh Maluma. Gjithashtu dhe   Kardashian i ka hedhur poshtë këto spekulime duke mohuar të jetë në një lidhje me këngëtarin.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu