• |
ide | kryesore

Shpërndante kokainë dhe kanabis, arrestohet 42-vjeçari në Sarandë

-Instant, Lajme, Të fundit

Polica e Sarandës ka arrestuar ditën e sotme një 42-vjeçar, i cili posedonte dhe shpërndante kokainë dhe kanabis. Personi me iniciale K.K. alias D.K., banues në Ksamil, kishte precedent të mëparshëm penal në fushën e narkotikëve. Ai u kap në flagrancë nga polica duke shpërndarë lëndët narkotike të ndara në doza.


Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Sarandë, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu