• |
ide | kryesore

Koronavirusi i merr jetën 24-vjeçares, u dërgua në Turqi pasi lindi fëmijën

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Xheni Kaba, një 24-vjeçare e cila u dërgua në Turqi për trajtim të specializuar ndaj Covid menjëherë pasi lindi fëmijën, ka ndërruar jetë ditën e sotme.


E reja ishte shtatzënë dhe për shkak të gjendjes së saj, mjekët vendosën të bënin një lindje të parakohshme.


Kjo ka përkeqësuar edhe më shumë gjendjen e saj duke bërë që të nisej me urgjencë për trajtim në Turqi pasi ishte e prekur nga Covid.

Fatkeqësisht mësohet se e reja ka mbyllur sytë përgjithmonë, lajm që bëhet i ditur dhe nga familjarët e saj.

1 Comment

  1. Kane vdekur edhe me pare nena te reja dhe vdekjet kane ngelur pa autor sepse ekspertiza mjeko-ligjore behet nga shoket e mjekeve te papergjegjshem/vrases dhe i nxjerrin vdekjet pa autor! Tani shyqyr qe ka dale Plandemia CoronaQameti dhe hajde cdo pacient qe ngelet ne dore tja veshim Corones! O DELE TRUSHPELARA&COVIDJOTE para pak ditesh perseri vdiq nje vajze 20 vjece ne Slloveni nga vaksina e pranuar publikisht, sic u pranua edhe per spikeren 43 vjece te BBC Lisa Shaw. ZGJOHUNI PERPARA SESA TE JETE VONE! VITIN QE SHKOI PA VAKSINA E PA ASGJE NE KETE PERIUDHE SKISHTE KETE SHKALLE INFEKTIMI DHE FATALITETESH! MIRE QE PO MERRNI VETEN NE QAFE POR MOS U BENI SHKAK QE TE VAKSINOHEN ME FORCE FEMIJET! KINI MESHIRE PER KRIJESAT TUAJA DHE TE ZOTIT!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu