• |
ide | kryesore

Padia për shpifje/ GJKKO shtyn seancën për përballjen mes Dumës dhe Veliajt

-Instant, Lajme, Të fundit

Gjykata e Posaçme shtyu për në datën 14 tetor seancën për përballjen mes deputetes Grida Duma dhe kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj. Mësohet se seanca e sotme dështoi pasi prokuruoi nuk u paraqit në sallë.


Në seancën e kaluar deputetja e PD, Grida Duma refuzoi  të zgjidhte çështjen me pajtim duke kërkuar që të vazhdojë procesi gjyqësor.


2 Comments

  1. Te pakten gjeni emrin e prokurorit qe nuk u paraqit, se qe vjen era mut u mor vesh po sa i modh osht mullari i mutit spo e marrim vesh, dmth a shkon teresisht ke ZBAKU apo osht lali qirja qe gjen sebep….. . Se ky sumçja i bashqise ene ha mut ene semuret bashke me avokaret e tij kur duhet me dale para gjykates

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu