• |
ide | kryesore

Zjarr në një firmë në Krujë, digjen dy punonjësit pas rrjedhjes së gazit

-Instant, Lajme, Të fundit

Në ambientet e një ndërtese skrapi në Krujë ka rënë zjarr dhe si pasojë janë lënduar dy punonjës. Njoftohet se pas rrjedhjes së gazit nga një bombol, 2 punonjës: shtetasit G. N. dhe A. Z. kanë pësuar djegie dhe tashmë ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu