• |
ide | kryesore

Dëmtoi makinën dhe theu xhamat e një lokali, arrestohet 30 vjeçari në Tiranë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 30-vjeçar me inicialet I.D., është vënë në pranga pasi pas një konflikti për motive të dobëta, i ka thyer xhamat e lokalit si dhe i ka dëmtuar mjetin personit me inicialet G.D. Ngjarja është regjistruar në rrugën “Ibrahim Basha“, në fashtin Bushqesh.


Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të metejshme hetimore.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu