• |
ide | kryesore

Mesohet emri i dytë i deputetit të shpallur non grata

Të fundit

Lefter Koka dhe Orlando Rakipi nuk do të kenë më mundësi të marrin vizë drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës, pas një vendimi që pritet të bëhet zyrtar nga Departamenti Amerikan i Shtetit së shpejti.


Mësohet emri i deputetit që do të shpallet non grata/ A e dinte sërish Rama që më parë?


Keta jane emrat qe sapo ka shpallur Albanian Post e cil ka bërë me dije që një ditë më parë se dy deputetë të zgjedhur të Parlamentit të Shqipërisë nuk do të mund të shkojnë dot më drejt Amerikës dhe tashmë emrat po bëhen publikë.

 

22 Comments

 1. mir ku lefter koka qe e din gjith shqiperia qe eshte mafjoz. po kete tjetrin a e njef njeri? personalisht as ja kam degjuar ndonjeher emrin. kush na ndihmon me icik info?

 2. Po ca karin do bej lefteri ne amerike?
  Lefteri eshte mbret ne katunin tone.
  Keta ne amerike vdesin se nuk ja var njeri qurret. U keputet o amerikona.

 3. Pirç Namut, pirç. Qaj hallin kalorësit pse i varen këmbët.
  Orlando është djalë I ri dhe asnjë veprim të gabuar nuk ka bërë.
  I jati ndoshta.
  Po amerika nuk është komuniste që të dënojë djalin, për cfare ka bërë I japi.
  Thuaja dhe Gëlbazës këtë, sepse bashkë e keni ngrënë, dy veta një byrek me gjizë, në bodrumet e SHQUP-it.
  Ehë, s’ka byrek me gjizë më….

 4. Pas vlerësimit nga komisioni i tenderit, ku merrnin pjesë OST, KOST, si dhe konsulenti gjerman ‘Intech Gopa’, fitues i tenderit u shpall kompania kroate ‘Dalekovod’”, tha burimi i besueshëm i gazetës.

  Por, pas emërimit të drejtorit të ri të Operatorit të Sistemit të Transmisionit (OST), Arben Ibroja, ish-truprojë e Sali Berishës, dhe ish-drejtori i Doganës së Durrësit, ky projekt mbeti nën mëshirën e kohës.

  Ibroja, udhëzuar nga Sali Berisha, bllokoi këtë projekt për një kohë të pacaktuar.

 5. Kujdes lirindor nga e pegera e Ramutit se eshte e infektuar me mbetje toksike nga koka qe rrufit ,mos hani shume se pastaj shkruani kuturu,ja fusni kot,he ju befsha varrin.

 6. Non grata edhe dy te tjetre nga e majta se kishim komunistin vrases Ruci, Vangjush akulloren edhe trafikant Doshin. D.m.th kemi 5 nga e majta dhe vetem nje nga e djathta. Ky nga e djathta i hodhi ne gjygj , keta te peste nga e majta ngelen si mut ulen koken dhe e pranuan. Kush ka tru ne koke i ben vete llogarite.

 7. Ju bej ftese gjithe njerezve qe kane pak seder lereni shqiperine eshte vendi me I pasigurte ne bote me ligjet experimentale qe bejne idiot’s e kuvendit .ju lutem shume njerezit qe kane seder dhe nuk jane te dhene pas lekut ikni lereni te hane njeri tjetrin sepse nuk bejne ligje americane

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu