• |
ide | kryesore

Tiranë/ Makina del nga rruga, plagosen 4 pasagjerët, arrestohet shoferi

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur në Tiranë.


Një makinë ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Katër pasagjerët që ndodheshin në makinë janë lënduar. Policia njoftoi se ata janë në spital nën kujdesin e mjekëve.Personi në drejtim të makinës, një 44-vjeçar me inicialet A.D. është vënë në pranga nga policia. Shkaqet e aksidentit që lanë katër persona të plagosur nuk dihen ende.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *