• |
ide | kryesore

Selenicë/ Gjendet një person i vdekur, dyshohet se kishte probleme me zemrën

-Instant, Lajme, Të fundit

Një person është gjetur i vdekur në fshatin Hysoverdh në Bashkinë e Selenicës. Burime nga policia e Vlorës bëjnë me dije se viktima është një çoban që u gjet në një parcelë toke.


Sipas burimeve mendohet se ai kishte probleme me zemrën. Policia është lajmëruar nga persona të tjerë dhe aktualisht ndodhet në vendin e ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu