• |
ide | kryesore

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, plagoset 24-vjeçari

-Instant, Lajme, Të fundit

Në Shkodër raportohet të ketë ndodhur një plagosje me armë zjarri, në fshatin Mushan. Policia bën me dije se rreth orës 08:45, në Spitalin Rajonal Shkodër, ka mbërritur për të marrë trajtim një 24-vjeçar. I riu dyshohet se është plagosur me armë zjarri në rrethana ende të paqarta.


Ndërkohë forcat blu kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të të shtënave me armë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu