• |
ide | kryesore

Shoku i ngushtë i Kim Kardashian rikthehet në NY për të, ja arsyeja

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se miku i Kim,Kardashian,Jonathan Cheban ka fluturuar nga Florida posaçërisht për të, ndërsa ajo organizon Saturday Night Live.


Sipas burimeve, Kim është e emocionuar për eventin dhe prania e Jonathan e ndihmon në gjendjen e saj emocionale“Kim është vërtet e emocionuar për eventin dhe dëshiron që njerëzit atje të cilëve u beson dhe ta bëjnë të ndihet se kjo është një përvojë argëtuese dhe jo një pengesë masive”,tregoi një burim për ‘Daily Mail’. Burimi gjithashtu u shpreh se Kim , është pak e shqetësuar se gjërat  uk do të shkojë mirë.”Ajo me të vërtetë shpreson që të mos deshtojë, por nëse e bën atë, ajo thjesht do të qeshë. Kështu që ajo dëshiron që një ekip me të ta ndihmojë të qeshë .Jonathan e bën atë të qeshë, ai lehtëson gjendjen e saj shpirtërore.Prezantimi i SNL është në listën e saj të synimeve dhe ajo po përpiqet për të, por ajo nuk do të lejojë që emocionet e saj të marrin më të mirën prej saj,” shtoi burimi i brendshëm.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.