• |
ide | kryesore

Bebe Rexha : Shëndeti mendor është po aq i rëndësishëm sa shëndeti fizik

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Bebe Rexha u ka drejtuar së fundmi një mesazh fansave të saj me rastin e ‘ Ditës Botërore të Shëndetit Mendor’.


Përmes rrjetit  social, Instagram, Bebe ka publikuar disa nga thëniet më të rëndësishme në lidhje me shëndetin mendor dhe disa nga shenjat e tij.“Sot është Dita Botërore e Shëndetit Mendor. Këtu janë disa nga postimet e mia të preferuara që kam gjetur në Instagram. Është e rëndësishme të dini se mund të keni një sëmundje mendore dhe të keni shëndet të mirë mendor dhe të mos keni një sëmundje mendore dhe të keni shëndet të dobët mendor. Mos kini turp të kujdeseni për mendjen tuaj. Shëndeti mendor është po aq i rëndësishëm sa shëndeti fizik”, ka shkruar këngëtarja në postim.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu