• |
ide | kryesore

Detajet e sherrit/ Dy mësueset u përfshinë në konflikt, familjarët erdhën në ndihmë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Sherri i mëngjesit të sotëm përballë gjimnazit ‘Anton Zako Çajupi’ nisi në një mëngjesore. Ishin dy mësuese ato që u përfshinë fillimisht në konflikt e më pas u përfshinë dhe familjarët e tyre. Përplasja ka qenë verbale fillimisht, por më pas personat në fjalë nisën që të konfliktoheshin me sende të forta dhe për pasojë 4 prej tyre përfunduan me lëndime në spital.


Përplasja fizike mes banorëve ka zgjatur për disa minuta dhe pas ndërhyrjes së policisë është ndalur përshkallëzimi i situatës. Të plagosur gjatë përplasjes me sende të forta kanë mbetur 4 persona, ndërsa në komisariat janë shoqëruar 2 të tjerë.


6 Comments

  1. Tani që dhe Berisha është njësoj armik si me Bashën dhe me ata, nuk do të thotë që këta janë aleatë të Bashës. Pasi kështu i bie që gjithë gazetaret e Zeni-tv, që kanë qene gjithë jeten Anti-PD dhe Anti-Berishë, sot që janë bere me Berishën, i ka çuar Sorosi. Se ata për dreq kanë qene dhe zyrtare te Sorosit në Tirane. Bejtja për shembull, ka drejtuar per vite te tera qendrën e shtypit të Fondacionit Soros në Tiranë, tani drejton qendren e shtypit të fondacionit “Anti Soros” në Tiranë, që është fondacioni i pareve të pista të familjes Berisha.

    1. Me e bukura eshte se ka nje titull me siper ku Rama flet per fake news. Ja kush jane krijuesit e fake news ne mediat online, sahanlepiresiet e Rames dhe Veliajt qe shkruajne te fshehur ne disa bodrume ku edhe covidi ka frike te hyje se mos merr ndonje infeksion.

  2. O te qifsha ato -robt-ate motren dhe gruan ,nuk i mbarove -TRAKTET-E PARTISE -akoma.Qe ne c’do vend ha mut ,o moter dhe grua qire i –paemer-Mavi-.Pa lidhje vetem per te bere zhurmuesin.

  3. Ju bofsha mutin mu ne shkolla, akademi, ushtri, polici, parlament, mjekesi, energji, ujesjelles… e ca permban ky fare shtet kurvash.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu