• |
ide | kryesore

George Clooney nuk dëshiron që bashkëshortja e tij të shohë këtë film të tijin

-Instant, Paparazzi, Slider

Bashkëshortja e aktorit, George Clooney, Amal ka treguar së fundmi se cilin film të aktorit nuk mund të shohë. 

Në një intervistë për “Variety”, Amal ka zbuluar se George nuk e lejon që të shohë filmin e tij “Batman & Robin”.  Kjo gjë u pohua dhe nga aktori i cili u shpreh se e ka shtuar atë në ‘listën e ndaluar’ të filmave për përfitimin e gruas së tij. “Ka disa filma që unë thjesht nuk i lejoj kategorikisht. Unë dua që gruaja ime të ketë njëfarë respekti për mua”, rrëfeu ai. Clooney dhe  Amal u takuan për herë të parë në vitin 2013. Një vit më pas çifti u martua, ndërsa më 6 qershor 2017, ata u bënë prindër të dy binjakëve, vajzës Ella dhe djalit Alexander.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu