• |
ide | kryesore

Shiu krijon problematika në rrugët e qytetit të Vlorës, disa akse nën ujë

-Instant, Lajme, Të fundit

Reshjet e shumta të shiut që kanë përfshirë vendin përgjatë orëve të natës kanë shkaktuar probleme në disa akse rrugore në qytetin e Vlorës.


Situata duket më problematike në zonën e “Albano Romina” ku ka prezencë të madhe të ujit në rrugë.


Në disa akse nuk ka qarkullim të automjeteve, ndërkohë që po punohet për kthimin e kësaj situate në normalitet.

 

2 Comments

  1. MIRËMËNGJES !

    Dhe me pamje nga Vlora, ku nëpër rrugë duhet të nxirrni Gomonet, ju uroj një ditë të bukur.

    Ju përshëndes gjithashtu me këngën e Albanos e Rominës “Ci sarà per sempre” derisa Unë të jem Timonier.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.