• |
ide | kryesore

Flamur Noka akuzon fort Bashën: Po përçan demokratët për llogari të Ramës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Deputeti demokrat Flamur Noka ka hedhur akuza të forta ndaj Lulzim Bashës.


Noka shkruan në Facebook se Basha po përçan PD-në për llogari të Ramës, që ky i fundit të vazhdojë mbretërimin i qetë.


“Me gojë e thotë që qëllimi është rrëzimi i Ramës, ndërkohë ky i fundit vazhdon të mbretërojë i qetë në pushtet për 12 vjet.

Me vepra pengu i tij po e ‘lufton’ atë duke përjashtuar dhe përçarë demokratët”, shkruan Flamur Noka në Facebook.

Lexo më tej: Përjashtimi i Nokës/ Kush po e sulmon dhe pse fshihet Basha? 4 Comments

  1. Titulli flet per gjithçka dhe eshte me se i vertete.
    Basha duhet te ike menjehere dhe te mos e demtoje akoma me keq pd.

  2. Para se t’i hynte politikës, Noka ka qenë një njeri që mezi mbyllte muajin, ndërsa kur PD u largua nga pushteti më 2013, kohë në të cilin Muli kishte qenë ministër i Brendshëm, ai mburrej nëpër tavolina se kishte bërë 5 milionë euro pasuri.Po salihun ku e vendos ti mor loqja e salihut të sorosit

  3. Dil shiko foltoren o miu bodrumeve komento te velia leri demokratet i ndajn vet kush ben e kush fle me ramen

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *