• |
ide | kryesore

FOTOT: Le të guxojë të flasë më njeri, se fatin e Mulit do keni

-Instant, Arkiva, Pikante

Situata në PD sa vjen e rëndohet dhe siç po shihet, partia është duke u ndarë më dysh.


Lufta mes demokratëve dhe zhvillimet e fundit në vend, kanë ndezur fantazinë e rrjetit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu