• |
ide | kryesore

Justin Bieber bën gjestin e veçantë ndaj Hailey-t

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari Justin Bieber ka bërë së fundmi një gjest romantik për bashkëshorten e tij Hailey Bieber.


Të premten, Justin publikoi disa këngë në të gjitha platformat muzikore dhe njëra prej tyre mban titullin “Hailey”. Këto këngë janë bonus nga albumi i tij i fundit, ‘Justice’.Fjalët e këngës janë kështu:


“Pata një ëndërr, isha jashtë realitetit
Duke u mbajtur pas qiellit, por dëgjova zërin tënd dhe parandalova rrëzimin,
Do të ketë ditë e netë ku yjet s’do ndriçojnë e as dielli nuk do ndalojë shiun
Pra shtrihu pranë meje dhe lëre gjithçka të rrjedh, pasi e vetmja gjë që di është

Kjo jetë është e çmendur por më udhëzoi drejt dashurisë tënde.
Nqs më mendon përgjithmonë do të jem, pavarësisht çdo gjëje
E vetmja gjë që jam i sigurt është se ne do të jemi diamante kur ditët tona të arta të kenë mbaruar”

Kujtojmë se Bieber ka detajuar planet e tij për të krijuar një familje me gruan Hailey ,në dokumentarin e tij Amazon Prime Justin Bieber: Our World.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu