• |
ide | kryesore

VIDEO/ Plagoset një person me armë te “Komuna e Parisit” në Tiranë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia ka dhënë sqarime në lidhje me të shtënat e armëve që u raportuan mbrëmjen e së martës në Tiranë.


“Rreth orës 22:35, tek lulishtja në rrethrrotullimin e Komunës së Parisit, në rrethana ende të paqarta, dyshohet se është plagosur me armë zjarri brenda mjetit të tij të parkuar shtetasi R.B, 22 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.


Shërbimet e Policisë kanë bërë rrethimin e zonës dhe po vijojnë kontrollin e saj për të bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorit. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe dokumentin e plotë të saj” – thuhet në njoftimin paraprak të policisë. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.