• |
ide | kryesore

Rita Ora , njëra nga artistet femra më të dëgjuara të shekullit 21

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja e njohur, Rita Ora ka ndarë së fundmi një lajm të gëzueshëm me fansat.


Përmes rrjetittë saj social,Instagram, Rita ka zbuluar  se është cilësuar si një nga këngëtaret më të dëgjuara të shekullit 21. “Rita Ora është emëruar njëra nga artistet më të dëgjuara femra të shekullit 21.Kjo është e mahnitshme. Në shekullin 21 eh? Mirë njerëz e mora atë. Jam mirënjohëse çdo ditë, shekulli 21 është shumë i gjatë, kështu që edhe ta konsiderosh është thjesht i mrekullueshëm. Kthehem në studio atje ku filluan të gjitha.Dhe palestra e një tatuazh duhet të mbështes fuqinë që kam vënë për të mbrojtur dhe besuar veten. Ji i sjellshëm me veten. Ke durim. Asnjëherë mos hiqni dorë nga ajo që besoni. Ju dua”, ka shkruar Ora në postim.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu