• |
ide | kryesore

Abraham dëmtohet me Anglinë, Roma bën ironi: “I adhurojmë pauzat ndërkombëtare”

-Instant, Sport, Video

“Ne i adhurojmë pauzat ndërkombëtare”. Me këtë postim mes ironisë dhe kodimit, Roma nuk e fsheh zhgënjimin e tyre në lidhje me telashet e reja të ardhura në ndërprerjen e fundit për shkak të impenjimeve të ekipeve kombëtare. Sulmuesi anglez Tammy Abraham në fakt është kthyer nga angazhimet e tij me Anglinë i dëmtuar dhe është në dyshim për ndeshjen kundër Juventusit, e planifikuar për mbrëmjen e së dielës në Torino.


TWEET I ROMËS


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu