• |
ide | kryesore

Angelina Jolie nxit aludimet për një rikthim me ish bashkëshortin e saj

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja e njohur Angelina Jolie ka nxitur së fundmi aludimet për një rikthim me ish bashkëshortin e saj Jonny Lee Miller.


Dyshja janë fotografuar nga paparacët teksa darkonin së bashku  të hënën në Beverly Hills . Më pas aktorja  ka shkuar në makinën e Miller para se ata të largoheshin.Kjo nuk është hera parë që ish cifti janë parë në shoqërinë e njëri tjetrit, pasi në qershor të këtij viti Angelina  u fotografua duke arritur në apartamentin e Jonny në Nju Jork, ndërsa mbante në dorë një shishe verë.Jolie dhe Miller, u martuan në vitin 1996 dhe u ndanë dnë 1999. Ata u takuan për herë të parë në filmin  thriller , ‘Hackers’


Masked up: The former married couple were both seen with face coverings before removing them as they drove off together

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu