• |
ide | kryesore

Del traileri i “La Casa de Papel”/ Çfarë do të ndodhë me “Lisbonën”

-Instant, Arkiva, Lapsi Leaks

Publikohet traileri i pjesëve finale të serialit të njohur spanjoll “La Casa de Papel”.


Sezoni i pestë dhe i fundit i serialit që ka mbajtur të mbërthyer shikuesit, do të transmetohet më 3 dhjetor.


Në trailer ka rënë në sy personazhi i Lisbonës, e cila shihet që shoqërohet nga policia.

Ende nuk dihet si do të mbyllet grabitja në bankën e Spanjës.

1 Comment

  1. Dihet finalja do marrin paratte dhe do ikin…do vritet ndonje personazh qe nuk hyn me en pune …dhe policia do bashkohet me profesorin ne ndonje ishull te larget ekzotik….keshtu perfundojen te gjithe edhe policia i do 300 milion euro, apo do kenaqet me rrogen e polices… shikim te kendshem.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu