• |
ide | kryesore

Megan Fox flet për lidhjen me reperin e njohur: Ai është personi që zemra ime po kërkonte

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja e njohur Megan Fox  dhe partneri i saj , reperi Machine Gun Kelly kanë pozuar së fundmi për kopertinën e revistës ‘GQ’.


Në intervistën e zhvilluar, dyshja foli për romancën e tyre të dashurisë dhe takimin e parë. “Kjo është ajo që zemra ime po kërkonte. Unë shoh aq shumë nga vetja tek ai, dhe anasjelltas, dhe atë pjesë të mbyllur që e kisha lënë mënjanë. Gjithmonë ndihesha sikur më mungonte ajo gjë, nga e cila kisha hequr dorë, nga e cila gjithmonë e kërkoja”, u shpreh aktorja .Nga ana tjetër, MGK deklaroi se kurrë nuk e dinte se çfarë ishte dashuria para se të takonte Fox. Megan u lidh me reperin në korrik të 2020 pasi u divorcua nga ish bashkëshorti i saj prej 10 vitesh, Brian Austin Green.


 Megan Fox and Machine Gun Kelly talk whirlwind romance in GQ Style

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu