• |
ide | kryesore

Të shtëna me armë në Tiranë, dy të plagosur

Arkiva, Lajme, Të fundit

Dy persona janë plagosur me armë tek ish parku i autobusëve në kryeqytet. Të shtënat me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë në Tiranë. Nga të dhënat e para, raportohet se të shtënat janë dëgjuar në zonën e ish-Parkut të Autobusëve, në kryeqytet.


Policia ka mbërritur në vendngjarje, pas marrjes së një telefonate për të shtënat.


Nga ana e tyre, shërbimet policore po krehin zonën dhe kanë ngritur pika kontrolli në kryeqytet për kapjen e autorit të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu