• |
ide | kryesore

22-vjeçari shqiptar humbet jetën në një aksident me motor, e reja që e shoqëronte në gjendje kritike

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 22-vjeçar ka humbur jetën ditën e djeshme në një aksident me motor. Sipas mediave italiane, shtetasi rezident në San Gemini por me orgjinë shqiptare, Riccardo Kahuqi humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me një kamion duke gjetur vdekjen e menjëhershme. Kahuqi po udhetonte i shoqëruar nga e dashura e tij, po ashtu 22-vjeçe, kur ndodhi aksidenti.


E reja është një reanimacion, në gjendje kritike për jetën. Aksidenti ndodhi pranë bashkisë së Ternit, në orën 19:30 të ditës së mërkurë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu