• |
ide | kryesore

30-vjeçari përplas me makinë të moshuarën në Durrës

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 30-vjeçar në Durrës ka përplasur me makinë një të moshuar.


70 vjeçarja ndodhet në kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.


Me datë 14.10.2021 rreth orës 09:35 në lagjen Nr.1 Durrës, shtetasi M. I., 35 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Ford”, ka aksidentuar shtetasen D. B., rreth 70 vjeçe, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën”, thotë policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu