• |
ide | kryesore

Ish partnerja e Owen Wilson : Ai nuk e ka takuar asnjëherë vajzën tonë

-Instant, Paparazzi, Slider

Ish partnerja e aktorit të njohur Owen Wilson, ka deklaruar së fundmi  se ai nuk e ka takuar kurrë vajzën e tyre.


 Në një intervistë për ‘Daily Mail’, Varunie Vongsvirates ështv shprehur  se Owen nuk e ka takuar asnjëherë vajzën  edhe pse ajo i është përgjëruar që të bëhej pjesë e jetës së tyre por ai nuk ka dashur. Gjithashtu, Varune ka treguar se aktori  e ndihmon financiarisht, por nuk i është gjendur asnjëherë pranë së bijës dhe ajo mendon se vogëlushes i mungon një figurë atërore.Dyshja  dyshja ka patur një marrëdhënie 5 vjeçare por në momentin që ka ardhur në jetë vajza e tyre, në vitin 2018, ai i ka kërkuar partneres një test për të vërtetuar se bija është e tij. Nga ana tjetër Wilson ende mban kontakte me dy djemtë që ka me ish-partneret e tjera, Jade Duell dhe Caroline Lindqvist.
Varunie Vongsvirates claims Owen Wilson has never met their daughter

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu