• |
ide | kryesore

Itali/ Humb jetën në aksident 22-vjeçari shqiptar, e dashura në gjendje të rëndë (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme

Një aksident në Itali i ka marrë jetën një 22-vjeçari me origjinë shqiptare.


Viktimë ka mbetur i riu Rikardo Kahuqi, i cili ishte rezident në San Gemini të Italisë.


Shqiptari ka qenë duke udhëtuar bashkë me të dashurën e tij, kur ka humbur kontrollin e motorit dhe është përplasur me një kamion, duke përfunduar në anën tjetër të rrugës.

Përplasja ka rezultuar fatale për shqiptarin, ndërsa e dashura e tij 22-vjeçare ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu