• |
ide | kryesore

Jennette Mc Curdy : Jam e lumtur që mamaja ime vdiq

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi aktorja Jennette McCurdy ka habitur fansat me deklaratën e saj.


Aktorja e njohur për rolin e saj në ‘iCarly”, ka zbuluar se ka përjetuar abuzim fizik dhe emocional nga mamaja e saj e ndjerë, Debbie dhe ndihet e lumtur që ajo ka ndërruar jetë.”Unë jam e kënaqur që vdiq mamaja ime. Dhe nuk do të gënjej. Ishte shumë e vështirë të arrish këtu. Por tani, unë jam në një vend në jetën time që kurrë nuk do ta kisha menduar se ishte e mundur. Dhe më në fund ndihem e lirë.Kujtimet e mia më të hershme të fëmijërisë ishin ato të kaosit. Emocionet e mamasë sime ishin aq të çrregullta sa ishte si të ecje në litar çdo ditë. Luhatjet e humorit ishin të përditshme. Nëna ime kishte ëndërruar gjithmonë të ishte një aktore e famshme dhe ajo ishte e fiksuar të më bënte një yll”, rrëfeu ajo. Gjithashtu  Jennette tregoi se kur  ishte vetëm 11 vjeçe, Debbie i mësoi të bijës sesi të kufizonte kaloritë dhe ndihmoi në të ushqyerin e saj të çrregullt.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu