• |
ide | kryesore

Makina del nga rruga në Fushë-Krujë, plagoset 18-vjeçari

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Fushë-Krujë. Nga uniformat blu mësohet se një 18 vjeçar është plagosur pasi mjeti i tij, tip “Golf” doli nga rruga. I riu ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhje e plotë të saj.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.