• |
ide | kryesore

Rama premton satelitë shqiptarë në orbitë/ Plas gallata në internet

-Instant, Arkiva, Pikante

Kryeministri Edi Rama dukej serioz kur këtë të enjte premtoi se vitin e ardhshëm Shqipëria do të ketë 2 satelitë në hapësirë që do të kenë amrat “Albania 1” dhe Albania 2”.


Kaq ka mjaftuar që në internet të shpërthejë gallata dhe MEME-t pikante. ©LAPSI.al


May be an image of text

1 Comment

  1. Ahahah ca satelitesh do bej Rama ai nuk ngren dot breket e veta. Shqiperia cope cope akoma ikin dritat, uji me orar, emigrimi ne maksimum fiks si ne vitet 90. Thjeshte do ja fali Turku per rrjetin 5G kaq eshte filmi, perrallat e Rames ahahaha ju befshin mire se i hani ju.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu