• |
ide | kryesore

Arrestohen 10 persona për vjedhje të energjisë elektrike

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ka nisur puna për kontrollet nëpër shtëpitë e qytearëve të cilët kanë bërë lidhje të paligjshme në rrjet duke vjedhur energji elektrike.


Janë evidentuar 21 raste të tilla dhe janë arrestuar 10 persona, gjithashtu edhe një shtetas është shpallur në kërkim. Aksioni është shtrirë nëpër të gjithë vendin.2 Comments

  1. Teksa i bëri një dhuratë ish-kryeministrit, Vrenozi tha se Basha jo vetëm që po përçan PD-në, por edhe familjet demokrate. Si shembull ai solli rastin e djalit të tij, i cili kishte refuzuar t’i bashkohej takimit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.