• |
ide | kryesore

Modelja e njohur, imazhi kryesor i koleksionit të ri të ‘Michael Kors’

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi është zbuluar se modelja e njohur Bella Hadid do të jetë imazhi kryesori i koleksionit të ri të “Michael Kors”.


Sipas mediave “Michael Kors do të bashkëpunojë me ‘007’ për linjën e re të  produkteve. Në lidhje me këtë, Bella është shprehur se: Unë e dua pavarësinë dhe karakterin e shumëanshëm të secilës vajzë si ‘Bond’. Ajo mund të jetë gjithçka që ajo dëshiron të bëhet. Kudo. Klasike, e lezetshme dhe e pavarur.Bashkëpunimi i njohur mes ‘Michael Kors’ dhe ‘007’ përmban  veshje të ndryshme si: body të thjeshta në ngjyrë të zezë ,body me mëngë të gjata si dhe  çanta shpine dhe krahu me detaje të personalizuara të firmës.Produktet do të jenë të disponueshme nga data 19 tetor, në dyqanet e “Michael Kors” dhe në websitet e tyre zyrtare .


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu