• |
ide | kryesore

Pas akuzave për dhunë ndaj ish-partneres, Tyga arresohet

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se reperi Tyga është  dorëzuar në polici pas akuzave të ish partneres së tij për dhunë fizike.


Sipas TMz, Tyga po planifikonte të fliste me policinë për të treguar anën e tij të historisë. Ndërkohë , ish partnerja Camaryn Swanson ka postuar në rrjetin social,Instagram, foto ku duken shenjat në fytyrën e saj . Ajo ka hedhur poshtë deklaratat e disa burimeve të cilit u shprehën  se Swanson u shfaq në shtëpinë e reperit në orën 3 të mëngjesit të së hënës, kundër dëshirës së tij dhe ishte e dehur. Modelja ka treguar se ishte vetë reperi i cili e ftoi në shtëpi dhe pasi u përpoq të largohej ai e dhunoi fizikisht.Liria e përkohshme e Tyga-s deri në një vendim përfundimtar mund t’i kushtojë atij deri në 50.000 dollarë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.