• |
ide | kryesore

Victoria Beckham zbulon sekretin e jetëgjatësisë së martesës me David

-Instant, Paparazzi, Slider

Stilistja e njohur Victoria Beckham ka folur së fundmi për martesën e saj me David.


Në një intervistë për, “Good Morning America’, Victoria ka treguar sekretin e  jetëgjatësisë së martesës së saj.  Stilistja shpjegoi se  gjithçka ka të bëjë me bashkëpunimin në çift dhe në familje.“Ne jemi shumë mbështetës për njëri-tjetrin.David  është një baba i jashtëzakonshëm dhe burrë i mrekullueshëm. Dyshja u martua në vitin 1999 dhe janë prindër të 4 fëmijve : fBrooklyn, 22 vjeç, Romeo, 19 vjeç, Cruz, 16 vjeç dhe vajzën Harper, 10 vjeçe.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu