• |
ide | kryesore

22-vjeçari shqiptar arrestohet nga policia italiane, iu gjet drogë në makinë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 22-vjeçar shqiptar është arrestuar nga karabinierët në Bolzano të Italisë. Mediat italiane bëjnë me dije se në makinën e tij u gjetën dhe u konfiskuan 19 kile hash me vlerë 150 mijë euro.


Në njoftimin e policisë nuk bëhet me dije identiteti i shqiptarit të arrestuar dhe as detaje të tjera rreth operacionit për arrestimit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu