• |
ide | kryesore

Adele dhe Ed Sheeran do të publikojnë albumin në të njëjtën ditë, kush duhet të panikoset?

-Instant, Paparazzi, Slider

Gjatë një bisede me UK’s Heart Radio, këngëtarja bëri shaka për publikimin e albumit të saj të ardhshëm duke qenë në të njëjtën kohë me albumin e Sheeran.
“Ed Sheeran ka një album që del në të njëjtën kohë,” tha drejtuesi i radios për Adele, 33 vjeç.


“Në datën 19?” pyeti Adele, të cilës mikpritësi iu përgjigj: “Epo, jo e 19 -ta. Mos u frikëso!”
“Unë nuk jam në panik,” u përgjigj ajo me shaka. “Ai mund të bjerë në panik!”
Ajo vazhdoi, “Unë e dua Edin dhe me të vërtetë e dua gruan e tij Cherry [Seaborn].”


Gjatë intervistës, këngëtarja gjithashtu bëri shaka se ajo ishte “gati të jetë përsëri e famshme” – të paktën “për pak kohë”. Këngëtarja ka qenë e hapur për të mos dashur të qenit në qendër të vëmendjes në të kaluarën.
“”Ndihem mire. Unë jam ngritur përsëri për ta bërë këte qe vitin e kaluar në vitin , kështu që ndjehem sikur jam përgatitur mjaftueshëm, “tha ajo.
Duke lënë mënjanë shërimin nga divorci i saj nga ish Simon Konecki, Adele tha se ishte “e vonuar”, “rraskapitëse” dhe “punë vërtet e vështirë”.
“Tani jam shëruar si çdo gjë,” tha ajo. “Të ecësh nëpër gjithë atë, e di, por, ia vlente.”

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu