• |
ide | kryesore

Covid-19 në Kosovë/ 15 raste të reja dhe asnjë viktimë në 24 orët e fundit

-Instant, Lajme, Të fundit

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë shënuar vetëm 15 raste të reja me COVID-19 dhe për fat të mirë asnjë viktimë. Mësohet gjithashtu se 56 qytetarë janë shëruar, ndërkohë numri i përgjithshëm i të shëruarve është 156.812.
Në total numri i rasteve aktive është 745.


Prej fillimit të vaksinimit në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 1.497.408 doza të vaksinës. 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu